Naujienos

Naujieji metai Palangoje / 2013 Gruo 27

Naujuosius 2014 metus planuojate sutikti Palangoje? Jei taip, tuomet kviečiame apsistoti jaukiame kambaryje su židiniu. Kaina nakčiai - 150 Lt 120 Lt.

Su šventėmis!

Mielieji, Siunčiame linkėjimus ir šilčiausius sveikinimus šv. Kalėdų proga! Linkime šiltų, sočių ir prasmingų švenčių!

Su Šv.Velykom / 2013 Kov 31

Brangūs Svečiai, Sveikiname su Šv.Velykom! Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateina ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

Vidaus tvarkos taisyklės / 2013 Vas 24

Mieli Svečiai, Siekiant išvengti kartais kylančių tarpusavio nesusipratimų prašome atkreipti dėmesį ir laikytis žemiau nurodytų vidaus tvarkos taisyklių:

Palangos Stinta 2013 / 2013 Vas 16

Šį šeštadienį jau dešimtą kartą prasidėjo Palangos mieto šventė - Palangos Stinta 2013. Kaip ir kiekvienais metais, šiemet Palanga sulaukė daugybės svečių ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių.

Sveikiname pasitikus Naujus 2013 Metus! / 2013 Saus 01

Linkime sėkmingų, prasmingų ir džiaugsmingų Naujųjų Metų. Tegul šie metai atneša Jums daug nepamirštamų akimirkų, asmeninių ir profesinių pergalių, sveikatos. Kviečiame poilsiauti šiais metais Palangoje ir mėgautis saule, jūra, nuostabiais pušynais ir smėlio kopomis.

Juozas Erlickas Palangoje / 2012 Gruo 20

Manau, kad gražiausias būdas atšvęsti Kalėdas yra ne sėdėjimas prie televizoriaus, o apsilankymas Juozo Erlicko kūrybiniame vakare. Kaip visada graudžiai juokingas, įdomus, ironiškas didysis Lietuvių poetas ir atlikėjas pristatys savo naują programą “Visi parduoti”.

Kosto Smorigino ir Olego Ditkovskio koncertas / 2012 Gruo 19

Šeštadienio vakarą Palangoje vyks ir kitas gražus ir jaukus renginys. Į mūsų gražų miestelį atvyksta bardai Kostas Smoriginas ir Olegas Ditkovskis.

Rūtos Ščiogolevaitės koncertas Palangoje / 2012 Gruo 18

Nors ir žiema, nors ir šaltukas nosį spaudžia, Palangos koncertų salės bei klubai yra jaukūs ir šilti. Štai ateinantį šeštadienį Kultūros centre „Ramybė“ klube įvyks gyvas atlikėjos Rūtos Ščiogolevaitės pasirodymas gražiu pavadinimu „Tribute to Tina Turner“.